İnsan Kaynakları Alanında
Uzman Çözüm Ortağınız!

Fenix İK, Genel Merkezi İstanbul’da bulunan ve İnsan Kaynakları çözümleri sağlayan bir danışmanlık şirketidir. Gelişmiş ülkelerin yanı sıra gelişmekte olan ülke pazarlarında da faaliyet gösterir. Türkiye geneli ve yurt dışında işe alım ve diğer İnsan Kaynakları fonksiyonlarında çözüm hizmetleri veren özel istihdam bürosudur.

İnsan Kaynakları
Misyon

Misyonumuz

Şirketlerin sürdürülebilirliğinin kaynağının insan olduğunu bilinci ile doğru işe doğru yetenekleri yerleştirerek hem işlerin hem de iş gücünün devamlılığını sağlamak amacıyla kurulduk.

Vizyonumuz

Teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak; kaliteli, yenilikçi ve hızlı çözümlerimizi küresel çapta sunmak için çalışıyoruz. Şirketlerin sürdürülebilirliğinin ana kaynağı olan insanın, çağın ihtiyacı olan işler için gelişimini sağlamak en büyük önceliklerimizden biri. Teknoloji ile iç içe attığımız adımlarla bu alandaki çözümlerin bir parçası olmayı önemsiyoruz. 

Vizyon

   Değerler
line

İnsan

İnsanlar

En önemli değerimiz insan. Onlara güveniyor, destekliyor, kariyerlerini planlama yolunda koçluk ve eğitimler veriyoruz. Kendileri için en doğru işe yerleşmelerini önemsiyoruz.
Bilgisayar İcon

Müşteri Odaklı Yaklaşım

İnsan kaynakları bizim için bir ‘süreç’ değil, şirketlerin sürdürülebilirliğinin de ana kaynağı. Müşterileri iyi anlayıp, ihtiyaçlarına çözüm üretebilmek işimizin özünü oluşturuyor.
Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm

Tüm süreçleri ve teknolojileri dijitale dönüştürüyor ve benimsiyoruz. Dünyanın sürekli değiştiğinin farkındayız ve dünya çapında en iyi uygulamaları hızla benimsemeye çalışıyoruz.
Zaman

Zaman

İnsan Kaynakları süreçlerinin en önemli performans ölçüsünün Zaman Yönetimi olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle müşterilerimize en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz.

   Neden Fenix?
line

Avantajlar
Bire Bir Hizmet

Bire Bir Hizmet

İşe alım yetkililerimiz size birebir hizmet sunuyor (PRM).
Telefon İcon

Dijital Çözümler

İşe alım ve eğitim süreçlerinde dijital çözümlerle ilerliyor, adaylara dijital kanallar üzerinden geniş bir erişim ağıyla ulaşıyoruz.
RPO- Uçtan Uca Hizmet

RPO- Uçtan Uca Hizmet

Aday havuzu ve iş ilanlarının oluşturulması, ön değerlendirme, mülakat organizasyonları, referans kontrolü, iş teklifi ve evrak toplama gibi tüm aşamaları kapsayan uçtan uca hizmet veriyoruz.
Güncel Veritabanı

Güncel Veritabanı

Veritabanımızdaki adayların ve başvuruların %90’ı çalışan kişilerden oluşuyor.

 Uzmanlık Alanımız
line

IT & Bilişim

IT & Bilişim

Telekomünikasyon

Telekomünikasyon

Otomotiv<br />

Otomotiv

Petrol & Enerji<br />

Petrol & Enerji

Bankacılık

Bankacılık

Gıda

Gıda

Marka & Patent

Marka & Patent

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama & Medya

e-Ticaret

E - Ticaret

Perakende

Perakende

Sağlık & İlaç<br />

Sağlık & İlaç

Elektrik & Elektronik

Elektrik & Elektronik

WhatsApp ile iletişime geç