Alanında Uzmanlaşmış
Ekibiyle Hizmetinizde!

Fenix İK her biri alanında uzmanlaşmış ekibiyle birlikte hizmetinizde.

İnsan Kaynakları Çalışan

EKİBİMİZ

Fenix İK olarak iş gücü yönetiminde yenilikçi çözümler sunan uzman kadromuzla yanınızdayız!

Ekip İşi
Ekip

   Kurucunun Mesajı
line

Şirketlerin sürdürülebilirlik kaynağının insan olduğuna gönülden inanıyorum. Ancak herhangi bir insan değil. Sürdürülebilirlik ancak doğru işe doğru yeteneğin yerleştirildiği, güçlü ekiplerin başarısıyla gerçekleştirilebilir.

Fenix İK’yı kurarken çıkış noktam buydu ve bugüne kadar hep bu bakış açısıyla hizmet verdik. Yenilikçi, sürekli gelişen, ekip çalışmasına, saygı ve mücadeleye önem veren güçlü bir şirket hayal etmiştim. Ne mutlu ki bugün hayalimi gerçekleştiren, sektörde oldukça iddialı bir ekiple “buradayız” diyoruz.

İşimize değer veriyoruz ve bu değer ışığında gururla ‘uzman’ olduğumuzu söyleyebiliyoruz. Müşterilerimizin insan kaynakları ihtiyaçlarına bu uzmanlıkla çözümler sunarken onların zamanını, insan kaynağını, maddi imkanlarını en verimli şekilde kullanmak üzere hareket ediyoruz. Eski kalıplardan uzak ancak kurum kültürleri ile uyumlu bir çalışma şekli benimsiyoruz.

Doğru işe doğru yeteneği yerleştirme misyonumuz ve Türkiye’nin sınırlarını aşan başarı hikayemizle 2018’den beri buradayız. Ve daha çok uzun yıllar, teknolojik ve ekonomik gelişmeler nedeniyle sürekli değişen iş dünyasına uyum sağlamak isteyen, uzmanlığımıza ihtiyaç duyan tüm iş verenler ve adaylara destek vermek için burada olmaya devam edeceğiz. Dünyayla birlikte, teknolojiyle birlikte biz de her zaman dönüşüp, gelişeceğiz.

Fenix İK’yı hedef ve değerleri doğrultusunda ileriye taşıyan ve yadsınamaz katkıları olan çalışma arkadaşlarıma en içten duygularımla teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

WhatsApp ile iletişime geç