Fenix İK
Odağımız İnsan

Kariyerini daha iyi bir noktaya taşımak istiyorsan bizi ara!

İnsan Kaynakları Kadın

İŞ ARAYAN BAŞVURU FORMU

Kariyerindeki hedeflerine ulaşmak için güçlü bir ortak arıyorsan, Fenix İK yanınızda!

  CV İcon

  CV Oluşturma İpuçları

  İyi bir CV, sizi potansiyel işverenlerinize en iyi şekilde tanıtır. Özgeçmişiniz kısa ama etkileyici olmalıdır. Başvuru yaptığınız şirketi ve pozisyonu iyi araştırın. Yetkinliklerinizi başvurduğunuz pozisyona uygun olarak düzenlemeniz; kişisel bilgilerinizi, eğitim ve iş tecrübelerinizi güncel tutmanız önemlidir.
  Mülakat İcon

  Mülakat İpuçları

  Başvuru sürecini daha rahat ve başarılı bir şekilde geçirmek için hazırlıklı olun. Firma ve pozisyon hakkında detaylı bilgi edinin ve onları tercih etme nedenlerinizi iyi belirleyin. Sorulara detaylı cevap vermek önemlidir; evet, hayır gibi çok kısa cevapları tercih etmeyin. Dürüst cevaplar verin, karşı sorular sorun ve motivasyonunuzu belli edin.
  Kariyer İcon

  Kariyer İlerleme İpuçları

  İyi bir iş performansının yanı sıra doğru stratejilerin kullanılması, başarılı bir kariyer için oldukça önemlidir. Kariyer ilerlemesi, kişinin iş yaşamında başarılı olması ve hedeflerine ulaşması için gereken becerileri, tutumları ve davranışları içerir. Bulunduğunuz her işte tecrübe kazanmaya, sıkı çalışarak ve farklı işleri öğrenmeye gayret ederek, uzun süreli hedeflere yönelmeye odaklanın.
  WhatsApp ile iletişime geç